• Maszynowa

Folia stretch maszynowa

Folia stretch maszynowa jest produkowana dwoma metodami. CAST czyli wylewaniem roztopionego granulatu na zimy bęben. Folia stretch maszynowa typu CAST ma zastosowanie w  standardowych owijarka do palet z naciągiem manualnym lub podstawowym wielogłowicowym. Rozciąg tych folii oscyluje w  granicach od 100% do 200% czyli optymalnie z jednego metra folii otrzymujemy maksymalnie 3 metry folii.  Kolory folii jakie mamy w ofercie to bezbarwna; czarna; czerwona; niebieska; biała. Następną metodą produkcji folii stretch maszynowej jest BLOW, jest to metoda tzw. wydmuchu, folie tego typu przeważnie posiadają wysoki stopień rozciągania i są stosowane w wysoko wydajnych owijarkach do palet.

Folia stretch maszynowa dzięki swojej niepowtarzalnej recepturze umożliwia wdrożenie w przedsiębiorstwie znacznych oszczędności. Dzięki owijarkom do palet jesteśmy w stanie wykorzystać potencjał zawarty w folii maszynowej, owijarki gwarantują powtarzalne owinięcie palet przez co mamy pewność solidnego i trwałego zabezpieczenia naszego asortymentu przed uszkodzeniami. Dodatkowo gwarantują maksymalne rozciągnięcie folii stretch maszynowej dając najbardziej ekonomiczny asortyment wykorzystywany w działach logistyki i magazynowania 

Nasze folie maszynowe wykonane są z wysokogatunkowego materiału zapewniając trwałe i niezawodne zabezpieczanie Państwa towaru.