Artykuły biurowe, takie jak papier do drukarek, markery czy zakreślacze, mogą przydać się nie tylko przedsiębiorcom, ale także uczniom i nauczycielom. To obok książek i zeszytów najpotrzebniejsze akcesoria do nauki. W końcu chyba nikt nie wyobraża sobie, żeby w uczniowskim piórniku zabrakło kleju, gumki do ścierania czy korektora. Z kolei żaden nauczyciel nie będzie mógł stawiać ocen bez długopisu albo pisać po tablicy suchościeralnej bez odpowiedniego markera. Odkryj nasze artykuły szkolne i zacznij nowy rok z pełnym wyposażeniem.

Wyprawka dla ucznia

Pierwszy dzień szkoły zawsze wywołuje wiele emocji, zwłaszcza u pierwszoklasistów i ich rodziców. Obawa, jak dziecko poradzi sobie w nowej roli są naturalne, jednak można zminimalizować stres, przygotowując je nie tylko mentalnie, ale również poprzez skompletowanie wyprawki. Książki i zeszyty są najważniejsze, niemniej uczeń bez długopisu jest jak żołnierz bez karabinu 😉 Nasz asortyment obejmuje różnokolorowe długopisy marki Pentel, które cechują się długą żywotnością. Do tego się nie rozmazują, nie przerywają i mają wymienne wkłady.

Poza tym oferujemy gumki do ścierania oraz kleje – gadżety niezbędne na plastykę lub technikę. Sprzedajemy również korektory w płynie i taśmie oraz zakreślacze, które służą do zaznaczania najistotniejszym informacji. Przydadzą się zwłaszcza tym uczniom, którzy są wzrokowcami i najefektywniej uczą się poprzez rysowanie map myśli.

Gadżety dla nauczyciela

Uzupełnianie dziennika, sprawdzanie kartkówek, pisanie konspektów – do tego potrzeba długopisu do zadań specjalnych. Na szczęście nasze długopisy marki Pentel to doskonały wybór nie tylko dla uczniów, ale również dla belfrów. Oferujemy wariant czerwony, niebieski, czarny i wiele innych. Dzięki nim w każdej chwili będziesz przygotowany do pracy i stawiania piątek swoim podopiecznym 😉

Z pewnością każdy pamięta nieśmiertelne czarne tablice i nieznośny dźwięk łamanej kredy. Obecnie szkoły zastępują tradycyjne tablice białymi suchościeralnymi, po których pisze się specjalnymi markerami – również dostępnymi w naszym sklepie. Markery suchościeralne mają to do siebie, że się nie rozmazują i łatwo je zetrzeć. Ich kolor jest bardzo wyraźny i intensywny, a do tego nie blaknie.

Nauczycielom przyda się również papier do drukarki. Pomoce naukowe, sprawdziany, karty pracy – w dobie XXI wieku nie warto przecież pisać wszystkiego ręcznie. Praktyczne mogą okazać się również woreczki strunowe, zwłaszcza dla osób uczących w młodszych klasach i przedszkolach. Można w nich przechowywać wycinanki, koraliki, materiały sypkie i wiele innych przedmiotów służących do nauki poprzez zabawę.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą zarówno nauczycieli, jak i rodziców oraz uczniów. Jesteśmy pewni, że nasz bogaty asortyment spełni Wasze oczekiwania i pozwoli wybrać potrzebne akcesoria.