• Taśmy pakowe kolorowe

Nasz asortyment obejmuje kolorowe taśmy pakowe. Wyróżniają się mocnym klejem oraz odpornością na warunki atmosferyczne i rozerwanie. Istnieje możliwość zamówienia rolek z nadrukiem. 

 

Taśmy pakowe kolorowe

Oferujemy taśmy pakowe kolorowe wykonane z surowców najwyższej jakości. Są wytrzymałe, mają mocny klej, a do tego ciekawie wyglądają. Nasz asortyment obejmuje trzy rodzaje taśm kolorowych:

  • jednokolorowe taśmy z podstawowej palety barw – posiadamy rolki czarne, czerwone, niebieskie, zielone, żółte i pomarańczowe; służą nie tylko do pakowania, ale również do oznaczania przesyłek i przedmiotów;
  • taśmy z nadrukiem – stosowane w celu identyfikacji nadawcy; stanowią idealny nośnik reklamy i treści; można umieścić na nich logo firmy, dane adresowe lub slogan reklamowy;
  • taśmy zabezpieczające paczkę przed otwarciem – w przypadku ich odklejenia lub uszkodzenia pozostaje trwały ślad, dzięki czemu odbiorca zauważy nieautoryzowana próbę otwarcia przesyłki.

Odkryj zalety naszych taśm

Wszystkie nasze taśmy kolorowe – z nadrukiem czy bez – cechują się wyrazistym kolorem i silnym klejem. Są odporne na rozerwanie i doskonale nadają się do różnicowania paczek. Dodatkowo każdy model możemy wyprodukować w dwóch wersjach: do aplikacji ręcznej i maszynowej. Kolorowe taśmy pakowe znajdują zastosowanie nie tylko w różnych firmach wysyłkowych, ale również gospodarstwie domowym. Są niezbędne w przypadku pakowania produktów wymagających szczelnego zamknięcia.