• Foliopaki i koperty kurierskie foliowe

Nasz asortyment obejmuje trwałe i dostępne w różnych rozmiarach koperty foliowe znane również jako foliopaki kurierskie są wykonane z nieprzezroczystej i elastycznej folii LDPE. Doskonale chronią wysyłane przedmioty.

 

Koperty foliowe do pakowania

Koperty kurierskie foliowe foliopaki to trwałe i nieprzezroczyste opakowania wykonane z elastycznej folii LDPE. Są dostępne w kilkunastu rozmiarach, dzięki czemu nadają się do zabezpieczania różnego rodzaju przedmiotów i dokumentów, np. książek, kosmetyków czy ubrań. Foliopaki kurierskie są  dedykowane dla sklepów internetowych, agencji reklamowych oraz innych firm wysyłkowych stanowią doskonały sposób pakowania przesyłek. Dodatkowo foliopaki kurierskie z naszego sklepu są wewnątrz czarne, dzięki czemu ich zawartość jest niewidoczna. Z kolei warstwa zewnętrzna jest biała i można po niej pisać oraz umieszczać przylgi i etykiety kurierskie .

Foliopaki kurierskie - zalety

Koperty kurierskie mają wiele zalet, dlatego są tak popularnymi produktami w naszym sklepie. Do ich największych atutów należą:

  • wygoda użytkowania – foliopaki kurierskie posiadają samoprzylepny pasek, który szybko i trwale zakleja opakowanie;
  • bezpieczeństwo przesyłki– po zaklejeniu koperty foliowej nie da się jej otworzyć bez uszkodzenia, więc w przypadku próby rozerwania na pewno da się to zauważyć;
  • trwałość tworzywa– folia LDPE, z której wykonane są koperty kurierskie jest niezwykle wytrzymała i doskonale chroni zawartość przed kurzem i wilgocią;
  • ekonomiczność– foliopaki kurierskie są lżejsze niż koperty papierowe lub kartony, a co za tym idzie przesyłka nadana kopertą foliową kosztuje mniej;
  • ochrona zawartości– koperty kurierskie są nieprzezroczyste, dzięki czemu ich zawartość jest chroniona przed wzrokiem niepowołanych osób.

Oferujemy foliopaki kurierskie w wielu różnych rozmiarach. Jeśli jednak nie znalazłeś kopert o interesujących Cię wymiarach, skontaktuj się z nami. Realizujemy zamówienia według indywidualnych potrzeb Klienta. Możesz na przykład skorzystać z opcji foliopaków kurierskich z logo, które są świetną reklamą firmy. Wystarczy, że do nas napiszesz.

 

Wytrzymałe produkty foliowe do pakowania

Foliopaki doskonale chronią i zabezpieczają przed warunkami atmosferycznymi, a w szczególności przed wilgocią. W naszej ofercie znajdziesz łatwe do użycia folie, które pomogą Ci w codziennej pracy takiej jak pakowanie przedmiotów na sprzedaż w sklepie internetowym. Jako producent zapewniamy wysoką jakość. Zapoznaj się z naszymi cenami netto naszych produktów.