• Taśmy papierowe malarskie

Oferujemy papierowetaśmy malarskie. Przydatne podczas malowania różnego rodzaju powierzchni i remontu. Dostępne w różnych rozmiarach.

 

Taśmy malarskie

Nasz asortyment obejmuje papierowe taśmy malarskie, które ułatwiają malowanie ścian. Są dostępne w trzech rozmiarach: 30, 38 i 40 mm x 50 m. Warto w nie zainwestować, ponieważ umożliwiają estetyczne wykończenie i chronią powierzchnię przed zabrudzeniem. Można nimi okleić nie tylko ściany, ale również listwy przypodłogowe, ramy okienne i drzwiowe oraz karnisze. Posiadają klej syntetyczny, który jest na tyle lekki, że pozwala na bezproblemowe usunięcie taśmy, nie pozostawiając żadnych śladów, a jednocześnie na tyle mocny, że zapobiega podciekaniu farby.

Zalety taśm maskujących

Zakup taśm maskujących to niewielki wydatek, a zdecydowane ułatwienie prac remontowych. Dzięki nim w prosty sposób zabezpieczysz wybraną powierzchnię przed zabrudzeniem lub farbą oraz stworzysz ciekawe i różnorodne wzory na ścianie. Taśmę papierową możesz wykorzystać do ochrony powierzchni o dowolnym kształcie. Dostępność w różnych rozmiarach pozwoli Ci wybrać potrzebny wariant.

Oprócz taśm malarskich posiadamy również taśmy pakowe papierowe oraz naprawcze (monterskie).