• Akcesoria

Nasz asortyment obejmuje różnego rodzaju akcesoria do taśm spinających. Posiadamy m.in. zapinki druciane, dyspensery i wózki. Znajdują zastosowanie w działach logistyki, magazynach i halach.

 

Akcesoria do taśm spinających

Oferujemy akcesoria do taśm spinających takie jak zapinki, dyspensery i naciągacze. Ich zadaniem jest wyeliminowanie luzu spinanych taśm. Nasz asortyment obejmuje zapinki druciane i blaszki zaciskowe. Do taśm typu WG i GW można stosować wyłącznie zapinki druciane, natomiast do pozostałych rodzajów taśm obydwa typy. Zapinki druciane i blaszane są dostępne w trzech rozmiarach: 13, 16 i 19 mm. Posiadamy również narożniki oraz wózki do taśm, które ułatwiają ich aplikację. Dostępne w naszym sklepie akcesoria znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie używa się taśm spinających, czyli m.in. w działach logistyki, halach sprzedażowych i magazynach.

Właściwości zapinek

Nasze zapinki, zarówno druciane, jak i blaszane, to artykuły wysokiej jakości. Są wytrzymałe oraz wykonane z solidnych materiałów. Dostępne w różnych rozmiarach są funkcjonalne i stanowią doskonałe uzupełnienie taśm spinających. Pomagają w zabezpieczaniu towaru lub palet przed przemieszczaniem.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.