• Woreczki strunowe i torebki strunowe - najlepsza cena

Nasz asortyment obejmuje woreczki strunowe do wielokrotnego użytku, które umożliwiają przechowywanie wszelkiego rodzaju drobiazgów. Posiadają atest do kontaktu z żywnością i mają wszechstronne zastosowanie.

 

Woreczki strunowe

Oferujemy woreczki strunowe produkowane z folii polietylenowej (folii LDPE) o wysokim stopniu przezroczystości. Ich największą zaletą jest wygodny zamek z zapięciem strunowym do wielokrotnego użytku, umożliwiający przechowywanie wszelkiego rodzaju drobiazgów. Woreczek strunowy cechuje się niezwykłą wytrzymałością, a do tego posiadają otwór, który pozwala na ich zawieszenie. Oprócz tego woreczki strunowe:

  • posiadają atest do kontaktu z żywnością;
  • są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów (od 40x60 do 500x500 mm);
  • chronią produkty przed wilgocią, kurzem i zabrudzeniem;
  • mają wielorakie zastosowanie.

 

Dostępne w naszym sklepie torebki strunowe wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki nim pakowanie małych przedmiotów nie sprawi Ci żadnego problemu.

Do czego służą torebki strunowe?

Torebki strunowe mają szerokie zastosowanie. Między innymi woreczek strunowy dzięki atestowi można w nich przechowywać żywność, np. przyprawy. Będą też idealne do pakowania kanapek na drugie śniadanie do pracy lub szkoły. W woreczkach można składować również różnego rodzaju drobiazgi, takie jak śrubki, koraliki i inne małe elementy. Torebki strunowe nadają się także do pakowania niewielkich zamówień. Przydadzą się w biurze, sklepie i w domu. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.