• Markery

Oferujemy markery permanentne i suchościeralne marki Pentel. Są niezastąpione w domu, biurze, sklepie i na uczelni. Nie zawierają szkodliwych substancji. Dostępne w zestawach i pojedynczo.

 

Markery

Nasza oferta obejmuje markery permanentne z końcówką okrągłą i ściętą oraz markery suchościeralne marki Pentel. Sprzedajemy zarówno całe zestawy, jak i pojedyncze flamastry.

Marker permanentny służy do oznaczania różnego rodzaju powierzchni, mi.in, papieru, metalu, szkła, plastiku, gumy i drewna. Każdy posiada wysokiej jakości wodoodporny i nieblaknący tusz oraz nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak ksylen czy toluen. Markery są niezastąpione w biurze, sklepie i każdym innym przedsiębiorstwie.

Marker suchościeralny jest przeznaczony do białych i ceramicznych tablic. Łatwo go zetrzeć i nie pozostawia trwałych śladów. Każdy posiada wysokiej jakości tusz na bazie alkoholu, nie przerywa i się nie rozmazuje. Idealnie dopasowuje się do dłoni piszącego i jest bardzo wydajny. Markery tego rodzaju są niezbędne do pracy w biurze, szkole i na uczelni.