• Etykiety termiczne kurierskie przylgi

Nasz asortyment obejmuje etykiety kurierskie do drukarek termicznych. Można naklejać je na koperty, folię stretch, kartony i foliopaki. Są odporne na działanie czynników zewnętrznych.

 

Etykiety kurierskie

Oferujemy etykiety kurierskie przeznaczone do drukarek termicznych. Są bardzo łatwe w aplikacji i nie wymagają użycia kalki barwiącej. Nadają się do naklejenia na karton, folię stretch, kopertę i foliopak. Są odporne na warunki atmosferyczne, wilgoć i temperaturę. Można drukować na nich dane do wysyłki, kody kreskowe, daty przydatności do spożycia oraz wiele innych informacji. Wykonane z wysokiej jakości materiału zapobiegają rozmazywaniu się tuszu i są odporne na rozerwanie. Etykiety termiczne to jeden z najpopularniejszych sposobów na znakowanie przesyłek i produktów.

Na specjalne zamówienie możemy wykonać:

  • etykiety z nadrukiem
  • etykiety w dowolnym rozmiarze
  • etykiety termotransferowe

 

Przylgi kurierskie

Nasz asortyment obejmuje również przylgi kurierskie, które służą do zabezpieczania dołączonych do paczek listów przewozowych, faktur, gwarancji oraz innych dokumentów transportowych. Idealnie przylegają do kopert kurierskich i pozostałych artykułów do pakowania. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie wilgoci. Doskonale chronią zawartość przed zalaniem, zabrudzeniem czy zniszczeniem. Kangurki są wykonane z wytrzymałej folii LDPE i mocnego kleju, dzięki czemu po aplikacji nie da się ich zerwać bez uszkodzenia paczki.

Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.