• Folia stretch mini producent

W naszym sklepie znajdziesz folię stretch mini służącą do pakowania małych i lekkich przedmiotów. Jest bardzo poręczna i wygodna w użytkowaniu. Oferujemy folię w kolorze czarnym i bezbarwnym.

 

Folia stretch mini

Folia stretch mini to idealne rozwiązanie do pakowanie małych i lekkich przedmiotów. Nawinięta na tekturową tuleję jest gotowa do użytku przy pomocy specjalnego dyspensera. Jej największym atutem jest to, że nie pozostawia klejącej warstwy na pakowanym przedmiocie. Pozwala w prosty i szybki sposób połączyć ze sobą kilka artykułów. Do tego pojedyncza rolka jest bardzo poręczna, wygodna w użytkowaniu i lekka.

Charakterystyka folii mini

Nasz asortyment obejmuje folię o różnej szerokości. Między innymi posiadamy warianty 100 oraz 250 milimetrowe oraz dwie wersje kolorystyczne – czarną i bezbarwną (transparentną). Ich grubość wynosi 23 mikrony, co przekłada się na trwałość i wytrzymałość produktu. Folia mini nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwa w przechowywaniu. Zapewnia szybkie i łatwe pakowanie oraz doskonale trzyma się owiniętego towaru.