• Rękawice robocze

U nas znajdziesz rękawice robocze idealne do prac w garażu, warsztacie czy ogrodzie. Skutecznie chronią dłonie przed otarciami, skaleczeniami i innymi urazami. Dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

Rękawice robocze

Oferujemy rękawice robocze, które przydadzą się podczas wielu różnych prac, np. w ogrodzie, warsztacie czy magazynie. Ich główną rolą jest zabezpieczenie dłoni przed otarciami, skaleczeniami i innymi urazami. Aby jednak dobrze spełniały swoje zadanie, muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz odpowiednio dopasowane pod względem rozmiaru i przeznaczenia. W celu zapewnienia sobie optymalnej ochrony, wybierając rękawice ochronne, należy również wziąć pod uwagę warunki, w jakich będzie odbywać się praca. Dzięki temu nie uszkodzisz skóry i będziesz mógł swobodnie wykonywać wszelkie czynności.

Rodzaje i zastosowanie rękawiczek ochronnych

W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje rękawiczek, m.in.:lateksowe, winylowe, gumowe i nitrylowe. Znajdują zastosowanie w branży medycznej, budowlanej, przemysłowej i wielu innych. Ich przeznaczenie zależy od kategorii, do której przynależą. Wyróżniamy bowiem trzy:

  • I – rękawice do stosowania w warunkach niskiego ryzyka;
  • II – rękawice do stosowania w warunkach średniego ryzyka;
  • III – rękawice do stosowania w warunkach wystąpienia poważnego lub trwałego uszkodzenia dłoni.

 

 

Oprócz rękawiczek oferujemy również jednorazowe maseczki ochronne. Są niezbędnym elementem wyposażenia gabinetów medycznych i kosmetycznych. Znajdują zastosowanie w magazynach i halach produkcyjnych, a obecnie przydadzą się również w życiu codziennych.