• Folia stretch ręczna producent

Folia stretch należy do materiałów pakowych, wyróżniających się olbrzymią uniwersalnością. Spotyka się ją w przemyśle, w magazynach, a nawet w gospodarstwach domowych. Jeden z najpopularniejszych  materiałów przeznaczonych do pakowania różnego rodzaju produktów, do zabezpieczania towaru na paletach oraz mniejszych gabarytowo przedmiotów.

Zalety:
- doskonała przyczepność – bardzo dobrze przykleja się do zabezpieczanych powierzchni,  idealnie owija nierównomierne, nieregularne kształty. Strona wewnętrzna folii posiada właściwości klejące, zwiększając jej przyczepność podczas pakowania. Zewnętrzna warstwa z połyskiem zapobiega sklejaniu się towaru.
- duża elastyczność - jest rozciągliwa, dzięki czemu owijane przedmioty są dociskane i przylegają do siebie co jeszcze zwiększa bezpieczeństwo przewożonego asortymentu
-  wysoka wytrzymałość - jest odporna na zrywanie, przedarcia, spisuje się w roli zabezpieczania towaru przed niekontrolowanym przemieszczaniem w trakcie transportu, chroni załadunek przed zarysowaniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi.
- nieprzepuszczalność wody i zanieczyszczeń – folia ta nie przepuszcza wody, kurzu, pyłu i wilgoci, dzięki temu może być z powodzeniem wykorzystywana do pakowania produktów wrażliwych na zabrudzenia i czynniki atmosferyczne.
- przezroczystość  -  w transporcie wielu produktów istotne jest, aby na pierwszy rzut oka były łatwe do identyfikacji. Folia stretch bezbarwna daje takie możliwości. W sprzedaży posiadamy również folię czarną, która całkowicie zakrywa ładunek lub paczkę gwarantując dyskrecję wysyłki

Zastosowanie:
- różne gałęzie przemysłu – firmy budowlane, transportowe, meblarskie, tartaki itp.
- przedsiębiorstwa – sklepy internetowe, sklepy AGD, RTV, firmy wysyłkowe
- zacisze domowe – do zabezpieczania mebli przy przeprowadzce, w warsztacie, ogrodzie


Z uwagi na szerokie zastosowanie jest dostępna w różnych wariantach:
- wagowych: np. folia stretch 1,5 kg, folia stretch 3 kg
- kolorystycznych: np. czarna i bezbarwna (inaczej transparentna)
- standardowo: szerokość rolki 50cm, grubość 23 mikronów, rozciąg 180%