• Narożniki kątowniki tekturowe producent

W naszym sklepie znajdziesz kątowniki tekturowe idealne do zabezpieczania krawędzi towaru. Są ekologiczne i wytrzymałe. Nadają się również do ochrony asortymentu przechowywanego w magazynie.

 

Kątowniki tekturowe

Nasz asortyment obejmuje kątowniki tekturowe, które służą do zabezpieczania brzegów różnego rodzaju przedmiotów, zapewniają stabilność ładunku oraz zapobiegają przesuwaniu się towaru. Dodatkowo amortyzują wstrząsy i chronią przesyłkę przed urazami mechanicznymi. Oprócz tego narożniki tekturowe przeznaczone są do bezpiecznego przechowywania asortymentu w magazynie. Zapewniamy, że dostępne w naszym sklepie kątowniki ochronne to nie tylko zabezpieczenie wysokiej jakości, ale także ekologiczne rozwiązanie. Są bowiem wykonane w 100% z produktów podlegających recyklingowi. Użyty do produkcji klej wodny i pochodząca z odzysku tektura lita są w pełni bezpieczne dla środowiska i całkowicie biodegradowalne.

Rodzaje i zastosowanie narożników ochronnych

Narożniki ochronne to innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie, dlatego są chętnie wykorzystywane przez wiele różnych przedsiębiorstw, np. firmy transportowe, sklepy meblowe czy zakłady produkcyjne. Znajdują również zastosowanie w halach, magazynach, sklepach wysyłkowych i zakładach przemysłowych.

Jeśli nie znalazłeś kątowników w interesującym Cię rozmiarze, napisz do nas lub zadzwoń. Możemy wykonać narożniki, których parametry mieszczą się w następujących przedziałach:

  • szerokość od 30 do 100 mm,
  • grubość od 2 do 10 mm,
  • długość od 10 do 250 cm.