• Rolki terminczne do kas fiskalnych, terminala

Rolki termiczne do kas i drukarek fiskalnych oraz kalkulatorów drukujących zapewniają wysoką estetykę i trwałość wydruku. Dostępne w różnych rozmiarach.

 

Rolki termiczne

Oferujemy rolki termiczne do kas i drukarek fiskalnych oraz kalkulatorów drukujących. Wykonane z wysokiej jakości papieru termoczułego w kolorze białym zapewniają wysoką estetykę i trwałość wydruku. Są wolne od BPA i dostępne w kilku rozmiarach. Niezbędne w sklepach, lokalach usługowych i firmach wysyłkowych. Są wytrzymałe i trwałe – żywotność wydruku na rolkach wynosi minimum 7 lat. Jest to istotne z tego powodu, że zgodnie z prawem zużyte rolki muszą być przechowywane przez 5 lat i gotowe do kontroli przez Urząd Skarbowy. Poza tym dzięki nim Klient otrzymuje potwierdzenie sprzedaży lub wykonania usługi.

Zastosowanie rolek termicznych

Rolki termiczne mają szerokie zastosowanie. Są wykorzystywane przez wszystkie firmy usługowe, ale nie tylko. Oprócz terminali i kas, znajdują zastosowanie w parkometrach. Są potrzebne w każdym biurze, gabinecie prywatnym i sklepie, czyli wszędzie tam, gdzie jest prowadzona ewidencja sprzedaży lub wykonywanych usług. Dzięki dostępności w różnych rozmiarach można dopasować rolkę do odpowiedniego urządzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą artykułów biurowych, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.