• Taśmy spinające WG

Taśmy spinające WG są rozciągliwe i elastyczne, dzięki czemu zapewniają idealne dopasowanie do zabezpieczanego towaru. Mogą być stosowane nawet w ekstremalnych warunkach.

 

Taśmy spinające WG

Oferujemy taśmę WG, która dzięki charakterystycznej budowie, jest wysoce odporna na przeciążenie, przerwanie czy uszkodzenie. Z powodzeniem może zastąpić taśmę stalową lub PET. Wykonana z włókien poliestrowych jest mało rozciągliwa, a jednocześnie elastyczna, co umożliwia idealne dopasowanie do zabezpieczanego towaru. Taśma WG cechuje się również odpornością na czynniki atmosferyczne. Można więc stosować ją na zewnątrz. Sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach, takich jak wilgoć, wysokie i ujemne temperatury. Taśmę poliestrową WG można aplikować ręcznie lub maszynowo, spinając ją za pomocą zapinek drucianych.

Zastosowanie taśmy WG

Taśmy spinające WG mają szerokie zastosowanie. Przez wzgląd na swoje właściwości doskonale sprawdzają się w chłodniach, mroźniach i magazynach. Są doskonałym sposobem na zabezpieczenie towaru w halach produkcyjnych, sklepach RTV i AGD, budowlanych oraz meblowych. Służą do owijania wielkogabarytowych przesyłek, palet i dużych kartonów.

Nasz asortyment obejmuje taśmy WG o szerokości 9, 13, 16 i 19 mm. Oferujemy również różnego rodzaju akcesoria, np. napinacze służące do maksymalnego naciągnięcia taśmy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.