• Folia stretch maszynowa producent

Oferujemy maszynową folię stretch produkowaną na dwa sposoby - metodą CAST i BLOW. Jest ekonomiczna, a do tego zapewnia niezawodne zabezpieczenie przesyłki.

 

Folia stretch maszynowa

Folia stretch maszynowa jest produkowana na dwa sposoby:

  • metodą CAST – czyli poprzez wylanie roztopionego granulatu na zimny bęben; tak produkowana folia znajduje zastosowanie w standardowych owijarkach do palet z naciągiem manualnym lub podstawowym wielogłowicowym; jej rozciąg oscyluje w granicach od 100 do 200%, czyli z 1 m otrzymuje się maksymalnie 3 m;
  • metodą BLOW – czyli tzw. metodą wydmuchu; produkty tego rodzaju posiadają przeważnie wysoki stopień rozciągania i są stosowane w wysoko wydajnych owijarkach do palet.

W ofercie posiadamy folie czarne i bezbarwne (transparentne).

Właściwości folii maszynowej

Dostępna w naszym sklepie folia maszynowa jest wykonana z wysokogatunkowego materiału, co zapewnia trwałe i niezawodne zabezpieczenie każdego towaru. Dzięki swojej niepowtarzalnej recepturze pozwala również firmie znacznie zaoszczędzić. Jak? Poprzez użycie owijarki do palet. Maszyna ta umożliwia bowiem w pełni wykorzystać potencjał folii stretch. Pozwala wielokrotnie owinąć paletę, dzięki czemu asortyment jest solidnie zabezpieczony przed uszkodzeniem. Dodatkowo gwarantuje maksymalne rozciągnięcie folii, co przekłada się na jej ekonomiczne użytkowanie. Stretch maszynowy najczęściej jest wykorzystywany w działach produkcyjnych, budowlanych, spożywczych i w wielu innych gałęziach przemysłu.