• Folia stretch, folia bąbelkowa, pianka PE - zabezpieczanie przesyłek

W naszym sklepie znajdziesz artykuły do zabezpieczania przesyłek, takie jak folia stretch, folia bąbelkowa, pianka PE oraz wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

Folia stretch, folia bąbelkowa, pianka PE - artykuły do zabezpieczania przesyłek

Zabezpieczanie przesyłek jest bardzo ważnym krokiem podczas pakowania zamówień. Bowiem bez odpowiedniego przygotowania towaru do wysyłki, może on ulec uszkodzeniu. Na szczęście w naszym sklepie znajdziesz wiele różnych produktów, dzięki którym nawet najbardziej delikatne przedmioty dotrą do adresata bez ani jednej rysy. Oferujemy m.in.:

Posiadamy również wiele innych tym podobnych akcesoriów. Zapewniamy, że każdy oferowany przez nas produkt wyróżnia się dużą elastycznością, wytrzymałością na rozerwanie i odpowiednią przyczepnością. Do tego większość artykułów z naszego sklepu jest dostępna w kilku szerokościach, co pozwala dopasować rozmiar do pakowanego przedmiotu. Jesteś zainteresowany ofertą? Zapraszamy do kontaktu.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Tym, o czym przede wszystkim należy pamiętać podczas pakowania jest to, aby przedmioty nie były ułożone luzem i nie miały możliwości przemieszczać się w paczce. Jednym z najbardziej popularnych sposobów zabezpieczenia wysyłanego towaru jest owinięcie go folią stretch. To niezwykle wytrzymały i uniwersalny produkt do pakowania. Pozwala na szybkie i łatwe zabezpieczenie niemal każdego przedmiotu i to niezależnie od jego wielkości czy kształtu. Dobrym rozwiązaniem jest również wypełnienie kartonu folią bąbelkową lub pianką, które w bezpieczny sposób unieruchamiają zawartość paczki.