• Taśmy spinajace PP

Taśmy spinające PP do zabezpieczania palet i przesyłek wielkogabarytowych to niezbędne akcesorium w magazynach, halach i sklepach. Zapewniają stabilność towaru i są odporne na uszkodzenia.

 

Taśmy spinające PP

Oferujemy taśmy spinające PP (polipropylenowe), które służą do zabezpieczania palet, dużych kartonów i przesyłek wielkogabarytowych. Cechują się odpornością na odkształcenia, rozerwanie i uszkodzenia. Ich funkcją jest zapewnienie stabilności i uniemożliwienie przesunięcia się towaru na palecie oraz zabezpieczenie paczki przed otwarciem. Taśma PP znajduje zastosowanie w wielu branżach: logistyce, meblarstwie, handlu i innych gałęziach przemysłu. Dostępna w kilku rozmiarach pozwala dopasować wariant do indywidualnych potrzeb Klienta.

Akcesoria do taśmy PP

Nasza oferta obejmuje również akcesoria do taśmy PP. Są to między innymi zapinki druciane i blaszki zaciskowe. Oprócz tego posiadamy napinacze służące do maksymalnego naciągnięcia taśmy oraz wózki (owijacze) z hamulcem automatycznym przeznaczone do jej aplikacji. Owijacze, dzięki wyposażeniu w specjalne tarcze, zapobiegają plątaniu się taśmy, a do tego posiadają pojemnik na drobne akcesoria, np. zapinki. Wpływają tym samym na szybszą i wygodniejszą pracę.