• Torebki papierowe fałdowe

Papierowe torebki fałdowe stanowią idealny zamiennik opakowań foliowych. Są delikatne i jednocześnie wytrzymałe. Mogą mieć kontakt z żywnością.

 

Torebki fałdowe

Nasz asortyment obejmuje papierowe torebki fałdowe. To doskonała alternatywa dla jednorazowych opakowań plastikowych. Ponieważ szybko ulegają biodegradacji, nie obciążają środowiska naturalnego. Łączą w sobie delikatność z dużą wytrzymałością. Mogą mieć kontakt z żywnością, dlatego są chętnie wykorzystywane w branży spożywczej. Między innymi można w nich przechowywać produkty sypkie, słodycze, pieczywo i dania typu fast food. Stanowią idealne zabezpieczenie artykułów spożywczych w czasie transportu i chronią je przed wyschnięciem.  

Właściwości i zastosowanie

Torby fałdowe nadają się do pakowania kanapek, warzyw lub owoców, np. na drugie śniadanie. Są również idealne do przechowywania drobnych przedmiotów – biżuterii, klamerek, nakrętek, magnesów i wielu innych. Ponieważ są delikatne, można w nich trzymać kruche i podatne na uszkodzenia artykuły zarówno spożywcze, np. ciastka lub pierniki, jak i wyroby rękodzielnicze, figurki kolekcjonerskie czy artykuły ze szkła.