• Koperty bąbelkowe

Koperty bąbelkowe skutecznie chronią zawartość przed uszkodzeniem. Amortyzują wstrząsy i uderzenia. Dostępne w wielu różnych rozmiarach pozwalają dopasować wariant do indywidualnych potrzeb.

 

Koperty bąbelkowe

Oferujemy koperty bąbelkowe, które pozwalają w prosty i bezpieczny sposób wysłać delikatne przedmioty. Skutecznie chronią zawartość przed wilgocią i uszkodzeniem. Każda koperta składa się bowiem z dwóch warstw: zewnętrznej papierowej i wewnętrznej wypełnionej folią bąbelkową. Folia posiada z kolei pęcherzyki powietrza, które amortyzują wstrząsy i uderzenia. Przez wzgląd na swoje wszechstronne i uniwersalne zastosowanie, koperty bąbelkowe są bardzo popularne i powszechnie używane. Dostępne w wielu różnych rozmiarach pozwalają dopasować wariant do indywidualnych potrzeb klienta.

Co można zapakować do koperty bąbelkowej?

W kopercie bąbelkowej wysyła się zwykle artykuły, które są delikatne i mogłyby ulec zniszczeniu podczas transportu, np. płyty CD, książki, biżuterię, drobną elektronikę oraz wiele innych tym podobnych produktów. Zapewniamy, że dostępne w naszej ofercie koperty oraz pozostałe artykuły do pakowania to wytrzymałe i wysokiej jakości produkty, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.