Nie wiesz w co pakować?  


- trzymasz w dłoniach  produkt, który chciałbyś bezpiecznie wysłać do nadawcy i zastanawiasz się jaki rodzaj opakowania wybrać?
- prowadzisz sklep internetowy i Twoim priorytetem jest zadowolony klient?

Bez względu na to czy jesteś osobą fizyczną, firmą czy sklepem online
mamy dla Ciebie 3 sprawdzone sposoby:

1.  Koperty bąbelkowe jako alternatywa dla kartonów. Zewnętrzna strona wykonana z białego papieru odpornego na wilgoć, zamoczenia i zalania. Wnętrze koperty pokrywa folia bąbelkowa, która chroni i  tłumi. Tak wykonane koperty są odporne na rozdarcia, przetarcia, kontakt z wodą, dopasowują się do kształtu przedmiotów. Wystarczy włożyć przedmiot do środka, zaadresować i zakleić kopertę.
Co zapakujesz do koperty bąbelkowej? Produkty szczególnie narażone na uszkodzenia m.in. biżuterię, płyty CD, DVD, telefony, baterie, dokumenty, notesy, kalendarze, książki. Jeśli chcesz przesłać przesyłkę, która może ulec uszkodzeniu podczas transportu, ma większą wartość i boisz się o jej stan, to koperty bąbelkowe są bardzo dobrym rozwiązaniem.

2.  Koperty kurierskie tzw foliopaki z samoprzylepnym zamknięciem To koperty wykonane z bardzo trwałęj folii o różnych rozmiarach, białe na zewnątrz i czarne wewnątrz. Są tanie, mocne, nieprzezroczyste i lekkie. Wyposażone w mocny klej chronią zawartość przed zabrudzeniem, kurzem i rozerwaniem. Masz pewność, że Twój produkt nie zamoknie, nie przeniknie przykrymi zapachami, nie wchłonie wilgoci i nie uszkodzi się podczas transportu. By dostać się do wnętrza foliopaka, trzeba go rozerwać, a to na pewno nie umknie niczyjej uwadze. Dodatkowy atut to możliwość wykonania nadruku, logo, informacji która może reklamować Twoją firmę. Ten wybór opakowania jest o wiele lżejszy niż papier czy karton a co za tym idzie, koszty transportu są niższe.
Co zapakujesz do foliopaka? Dokumenty, niezbyt ciężkie przedmioty, ubrania, produkty  mniej narażone na stłuczenia

3.  Folia stretch dająca wiele możliwości. Szczelnie przylega do pojedynczego przedmiotu lub piętrowo ułożonego towaru, zapewniając stabilność. Dodatkowo daje odporność na wilgoć, przemakanie, rozrywanie i przebijanie. Przedmioty, któe można ścisnąć i nie zmieni to ich kształtu można zabezpieczyć właśnie folią. Stretch jest bardzo wygodny i stosunkowo tani. Jedna rolka starczy na opakowanie kilkudziesięciu średnich przesyłek
Co zapakujesz przy pomocy folii stretch? Produkty o większych gabarytach, nieregularnych kształtach. Można nią owinąć produkty żywnościowe, dzięki czemu dłużej zachowają swoją świeżość. To niezbędny produkt przy przeprowadzkach i pracach ogólnoremontowych.