• Woreczki celofanowe

Woreczki celofanowe to idealny sposób na eleganckie zapakowanie prezentu. Pięknie się błyszczą, są wytrzymałe i mają wszechstronne zastosowanie. Dostępne z zamknięciem i bez.

 

Woreczki celofanowe

Oferujemy woreczki celofanowe wykonane z wysokiej jakości folii polipropylenowej (OPP), która wyróżnia się wysokim poziomem przezroczystości i efektownym połyskiem. Dzięki jej właściwościom zapakowane produkty prezentują się bardzo elegancko. Nasza oferta obejmuje woreczki z klejem i bez. Te ostatnie można jednak skleić za pomocą zgrzewarki do folii OPP. Dostępne w różnych rozmiarach pozwalają dopasować wariant do konkretnych potrzeb.

Woreczki posiadają atest do kontaktu z żywnością, dzięki czemu mogą być wykorzystywane do pakowania słodyczy i innych produktów spożywczych. Ponieważ są sztywne i odporne na rozciąganie, będą idealnym zabezpieczeniem biżuterii, kosmetyków i artykułów biurowych. Woreczki celofanowe znajdują również zastosowanie w branży odzieżowej, handmade i wielu innych. Sprawdzą się do pakowania zdjęć, pocztówek, naklejek i magnesów.  

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Woreczki celofanowe dostępne w naszym sklepie są estetyczne i wytrzymałe. Stanowią nieodzowne akcesorium sklepów internetowych i innych firm wysyłkowych. Mają wszechstronne i uniwersalne zastosowanie. Sprawdzą się nie tylko w handlu, ale również w gospodarstwie domowym. Można w nich przechowywać przyprawy, warzywa i owoce. Doskonale nadają się także do pakowania prezentów – pięknie się błyszczą, a w połączeniu z ozdobną wstążką prezentują bardzo atrakcyjnie.