• Woreczki strunowe i torebki strunowe - najlepsza cena

Nasz asortyment obejmuje woreczki strunowe do wielokrotnego użytku, które umożliwiają przechowywanie wszelkiego rodzaju drobiazgów. Posiadają atest do kontaktu z żywnością i mają wszechstronne zastosowanie.

 

Woreczki strunowe do pakowania drobnych elementów

Oferujemy woreczki strunowe produkowane z folii polietylenowej (folii LDPE) o wysokim stopniu przezroczystości. Ich największą zaletą jest wygodny zamek z zapięciem strunowym do wielokrotnego użytku, umożliwiający przechowywanie wszelkiego rodzaju drobiazgów. Woreczek strunowy cechuje się niezwykłą wytrzymałością, a do tego posiadają otwór, który pozwala na ich zawieszenie. Oprócz tego woreczki strunowe:

  • posiadają atest do kontaktu z żywnością;
  • są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów (od 40x60 do 500x500 mm);
  • chronią produkty przed wilgocią, kurzem i zabrudzeniem;
  • mają wielorakie zastosowanie.

 

Dostępne w naszym sklepie torebki strunowe wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki nim pakowanie małych przedmiotów nie sprawi Ci żadnego problemu.

Do czego służą torebki strunowe?

Torebki strunowe mają szerokie zastosowanie. Między innymi woreczek strunowy dzięki atestowi można w nich przechowywać żywność, np. przyprawy. Będą też idealne do pakowania kanapek na drugie śniadanie do pracy lub szkoły. W woreczkach można składować również różnego rodzaju drobiazgi, takie jak śrubki, koraliki i inne małe elementy. Torebki strunowe nadają się także do pakowania niewielkich zamówień. Przydadzą się w biurze, sklepie i w domu. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Pakowanie drobnych przedmiotów przy pomocy woreczków strunowych

Woreczki strunowe umożliwiają pakowanie drobnych elementów takich jak części elektroniczne co znacznie ułatwia ich przenoszenie oraz transport. Przy wykorzystaniu woreczków strunowych możesz spakować dowolną małą rzecz, a zamek strunowy pozwoli Ci skutecznie zabezpieczyć dany przedmiot.