• Pakowanie

Oferujemy szeroki wybór artykułów do pakowania, które stanowią niezbędne akcesorium do transportu i zabezpieczania przesyłek. Są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia oraz wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Torebki strunowe, kątowniki tekturowe, kartony – artykuły do pakowania

Oferujemy torebki strunowe, kątowniki tekturowe, kartony oraz wiele innych artykułów do pakowania. To obok sztandarowych produktów, takich jak taśmy czy folie, niezbędny asortyment do transportu różnego rodzaju towarów. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz skuteczną ochroną przewożonych przedmiotów. Cały czas dbamy o to, aby dostarczać naszym Klientom kompleksowych rozwiązań i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Nasz bogaty asortyment obejmuje również etykiety kurierskie, ekologiczne torby papierowe, fałdowe i krzyżowe oraz reklamówki.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Dostępne w naszej ofercie artykuły do pakowania są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Stanowią również świetne zabezpieczenie towaru. Na przykład, kątowniki tekturowe chronią brzegi przedmiotów przed urazami mechanicznymi. Z kolei woreczki strunowe pozwalają na łatwą segregację niewielkich przedmiotów, a dodatkowo mogą być wykorzystywane przy sprzedaży materiałów sypkich. Na uwagę zasługują także torby papierowe, które są wykonane z bezpiecznego materiału, dzięki czemu mogą służyć do pakowania i przechowywania żywności.