• Torebki papierowe krzyżowe

Torebki krzyżowe są wykonane z papieru makulaturowego. Służą do przechowywania gwoździ, śrubek, koralików itp. Są lekkie, wytrzymałe i nadają się do recyklingu.

 

Torebki krzyżowe

Oferujemy papierowe torebki krzyżowe, które służą do przechowywania przedmiotów takich jak gwoździe, śrubki, koraliki i tym podobne przedmioty. Najczęściej są wykorzystywane w sklepach, warsztatach i biurach, ale również w gospodarstwach domowych. Wykonane z mocnego, dwuwarstwowego papieru makulaturowego są ekologiczne i nadają się do recyklingu. Wyróżnia je lekkość i wytrzymałość. Dzięki bocznym zakładkom są wyjątkowo pojemne, a po rozłożeniu stabilne.

Zastosowanie

Torebka papierowa krzyżowa nadaje się do transportu i przechowywania różnego rodzaju materiałów. Nie wpływa na środowisko naturalne, ponieważ jest całkowicie biodegradowalna. Znajduje zastosowanie w warsztatach samochodowych, sklepach z artykułami metalowymi, przedsiębiorstwach hydraulicznych oraz w innych tego typu firmach. Osobom indywidualnym torebki mogą przydać się w garażu, ogrodzie czy pracowni rękodzielniczej.